Про нас

ПП НАРИЖНИЙ ІНДАСТРІЗ ГРУП

«ПП НАРИЖНИЙ ІНДАСТРІЗ ГРУП» - є одним з найбільших українських постачальників запчастин до паливної апаратури, але крім основної діяльності з виробництва та постачання запчастин, ми є офіційним представником в Україні німецького виробника прецизійного різального інструменту "Ost-Express Import-Export GmbH" (використовуваного тривалий час у власному виробництві).

Так як ми маємо численний верстатний парк, а це понад двадцять токарно-фрезерних верстатів з ЧПУ. Тому нам було необхідно закуповувати та відновлювати велику кількість інструменту, практично щотижня! Ми прийшли до висновку, що нам необхідно здобувати 5- ти координатний шліфувальний комплекс і виготовляти інструмент власноруч.

З того моменту як ми придбали комплекс SAACKE UWIE і почали свою діяльність як виробник прецизійного твердосплавного інструменту «НАРИЖНИЙ ІНДАСТРІЗ ГРУП»

Зі збільшенням верстатного парку по металообробці, ми придбали ще два 5-ти координатних шліфувальних комплексів SAACKE UWIE і одну ANCA. Тепер ми лідери в сфері Українського твердосплавного інструменту. Всі працівники пройшли навчання в Німеччині та готові показати Вам наш професіоналізм і бездоганну майстерність у виготовленні і переточуванні інструменту.

До Вашої уваги пропонується широкий спектр ріжучого інструменту гарантованого німецької якості (Сертифікат управління якістю ISO 9001: 2009) Особлива УВАГА приділяється виготовленню спеціалізованого ріжучого інструменту за КРЕСЛЕННЯМ І СПЕЦИФІКАЦІЇ ЗАМОВНИКА , що задовольняє всім вашим виробничим потребам.

Ви отримуєте якісний прецизійний металорізальний інструмент, який буде служити набагато довше дешевших аналогів, що в свою чергу вплине на зменшення витрат при виробництві Вашої продукції.

Контроль якості переточки виконується за допомогою електронного вимірювального комплексу BLICKLE PC 500

Наше підприємство надає повний цикл послуг з відновлення металорізального інструменту, стійкість відновленого інструменту не поступається стійкості нового, навіть після трьох/п'яти інтеграцій. Можливо нанесення зміцнюючого покриття: TiN, AlTiN, TiAlN та ін.

А також наші професіонали допоможуть Вам та підкажуть як вибрати режими різання і швидкість подачі на ваш опрацьований матеріал.

Доставка та виготовлення інструменту здійснюється в найкоротші терміни!

Вимірювальний комплекс
BLICKLE PC 500

Подивіться коротке відео
про наше підприємство

arrow

Сертифікат управління якістю
ISO 9001:2009

© 2020 by YourCHOICE