Послуги

Відновлення
інструмента
Лазерне
маркування
PVD
напилення
Відновлення інструменту
Заточка металорізального інструменту - це операція з відновлення ріжучих властивостей кромки, які були втрачені в результаті зносу.
Для того щоб збільшити термін служби металорізального інструменту, потрібно стежити за станом різальних крайок і вчасно проводити заточку, намагаючись не допустити занадто великого зносу, відколів або поломки зубів.
Наше обладнання повністю відновлює геометрію зуба, а в разі потреби ми формуємо нові зуби і заточуємо їх за стандартом виробника інструменту.
Наша компанія пропонує вам здійснити заточку найвищої якості. Звертаючись до нас, ви звертаєтеся до висококваліфікованим професіоналам, що мають великий досвід роботи на ринку України.
photo photo
photo

Відновлення металорізального інструменту (Фрези, свердла, зенкера, розгортки та ін.)

Всі працівники пройшли навчання в Німеччині і готові показати Вам наш професіоналізм і якісне переточування інструменту!

Замовити послугу
photo

Переточування змінних головок корпусних свердел і фрез ISCAR, TAEGUTEC і ін.

Переточування змінних головок корпусних свердел і фрез здійснюється з використанням корпусу свердла або фрези, тому досягається максимальна точність позиціонування інструменту і дотримується геометрія різальних крайок від виробника інструменту.

Замовити послугу
Лазерне маркування
Приймаємо замовлення по нанесенню маркування на лазерній установці. Можливо нанесення тексту або зображення на металеву поверхню. Нанесений текст або зображення не вицвітає і зберігає первинний вигляд. Нанесення на всі види поверхні.

lazer
Замовити послугу
PVD напилення
Можливо нанесення зміцнюючого зносостійкого покриття: TiN, AlTiN, TiAlN, CrN, AlCrN
Напилення має товщину від 3 до 6 мікрон і твердість 2500-3900 HV (кг/мм2) Термін служби матеріалу збільшується від 2 до 10 разів. Можливе одержання 4 різних кольорів покриття (золото, мідь, чорний, веселковий), не є токсичним для оточення.
Замовити послугу
sunrise
Йога и аюрведа
Несколько лет назад мы разработали специальные программы по йоге и аюрведе - и мы поняли, что они отлично работают - на опыте 530 наших туристов! В каждой из этих программ есть одна цель, на достижение которой будут направлены и асаны, и дыхательные практики, и медитации, и аюрведические процедуры, будут читаться лекции по этой теме.
Йога и аюрведа - два сильных война, которые сообща будут бороться с проблемами и болезнями.
yoga

© 2020 by YourCHOICE